Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Giełda Agroturystyczna w Krakowie 25 - 26 kwiecień 2015.

21.04.2015
W dniach 25 - 26 kwietnia 2015 r. odbędzie się kolejna Giełda Agroturystyczna w Krakowie, na której Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach zaznaczy swoją obecność. Tym razem, obok prezentacji produktów znanej już wśród fanów Stadniny oraz licznej grupy konsumentów "Nielepickiej Spiżarni", zostanie zaprezentowany nowy Katalog p.n. "Małopolska wieś w siodle". Katalog, zawierający ofertę 15 ośrodków jeździeckich z terenu całej Małopolski, przedstawia także ofertę naszej Stadniny. Wydany staraniem Sądeckiej Organizacji Turystycznej w  2015 r. w Krakowie, stanowi kolejną propozycję zachęcającą do wypoczynku w Małopolsce. W roku bieżącym, będzie prezentowany już po raz trzeci, po Targach Turystycznych w Kielcach i w Warszawie, gdzie spotkał się z życzliwym przyjęciem i dużym zainteresowaniem.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Giełdzie Agroturystycznej (25 - 26 kwiecień 2015 r. Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Al. 29 Listopada).

Jeszcze króciutko o minionej wizycie grupy młodzieży białorusko - mołdawsko - ukraińskiej w Stadninie. Temu spotkaniu było poświęcone sobotnie popołudnie. Zimne, wietrzne i ogólnie mało sympatyczne, jeśli chodzi o pogodę. Goście natomiast okazali się niezwykle mili, rozmowni, skłonni do wymiany poglądów związanych z turystyką oraz wymianą pomiędzy mieszkańcami naszych krajów. Ani śladu zajadłej rusofobii, którą karmią nas na codzień nasze media. Wszyscy ci młodzi ludzie posiadali wielką wrażliwość w odniesieniu do swoich ojczyzn, ich kultury i obyczajów. Mimo, iż wielu chciało wyjeżdżać zagranicę w celu kontynuowania nauki, to wszyscy chcieli wracać do swoich krajów, pomagać je budować i urządzać. Takie spotkania, to wielka przyjemność, za którą dziękujemy zarówno jego uczestnikom, jak i organizatorom.Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl