Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Wigilia w Stadninie.

15.12.2013
W przeddzień Kiermaszu Świątecznego, na który już wszystkich Czytelników i Gości Stadniny w poprzednim komunikacie zaproszono, odbędzie się tradycyjny Wieczór Wigilijny, na którym spotkają się przy wspólnym stole członkowie "szkółki jeździeckiej" wraz z rodzicami, instruktorzy i pracownicy Stadniny oraz jej właściciele. Przewidziano wspólne, wieczorne łamanie się opłatkiem ze zwierzętami, wigilijną kolację oraz kolędowanie. Mamy nadzieję, że w ten szczególny Wieczór nie zabraknie nikogo, kto potrafi zrozumieć, o czym będą nam opowiadać nielepickie konie.

Grudzień, mimo iż nie rozpieszcza nas specjalnie udaną pogodą, obfituje jednak w wiele wydarzeń. W "mikołajkowy wieczór", w dniu 06 grudnia, odbyło się niezwykle miłe powitanie św. Mikołaja, który obdarował grzeczne maluchy licznymi prezentami. Po raz pierwszy Stadnina organizowała wspólną imprezę z firmą Magenta Group i jest z tej współpracy bardzo zadowolona. Mamy nadzieję, że nasze kontakty zaowocują jeszcze wieloma wspólnymi imprezami i udanymi pomysłami.
Mijający weekend był wyjątkowo tłoczny i gwarny. Gościliśmy bowiem od piątku 45-osobową grupę Gości, zapaleńców rajdów samochodowych, którzy odwiedzili nas w swoich "stalowych rumakach". Jak się okazuje, po motorowych szaleństwach dobrze jest usiąść przy kominku, spróbować domowej, wiejskiej kuchni, pogadać z przyjaciółmi o wspólnych pasjach. Takie właśnie wieczory dla grupy "4 x 4" zapewniła Stadnina.
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl