Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

HUBERTUS - 2013.

16.10.2013
Wyjątkowo późno, bo dopiero 09 listopada, odbędzie się w tym roku tradycyjny "Hubertus" w naszej Stadninie. Wynika to z napiętego programu imprez w październiku, które zajęły praktycznie wszystkie weekendy. Miejmy nadzieję, że ta barwna impreza odbędzie się jednak jeszcze w jesiennej scenerii.
Tym razem postaramy się przygotować dodatkowy program konny, który pozwoli "rozgrzać" późnojesienną atmosferę oraz kilka jesiennych smakołyków.
Przypominamy, że zwycięzcą ubiegłorocznej Gonitwy został Mariusz JANIK ze Stajni Terenowo-Rajdowej z Nawojowej Góry i on właśnie będzie pełnił honory "lisa" w tegorocznej zabawie.
Serdecznie zapraszamy!

"Hubertus", oprócz okazji do popisów konnych oraz zabawy, stanowi zazwyczaj okazję do posumowania mijającego sezonu jeździeckiego. Także my pragniemy dokonać takiego podsumowania, bowiem w 2013 roku, a w szczególności w II jego połowie działo się w "szkółce jeździeckiej" sporo. Już teraz jednak kreślimy plany i zamierzenia odnoszące się do 2014 roku. Pragniemy te zamierzenia omówić z dziewczętami ze "szkółki" oraz z ich rodzicami, abyśmy wszyscy mieli świadomość długiej drogi, jaka prowadzi do sukcesu w jeździectwie. Zapraszamy zatem dziewczęta wraz z rodzicami w dniu 10 listopada (niedziela) na godz. 14:00 do sali kominkowej Stadniny.

Wczoraj wieczorem, pożegnaliśmy dwie stażystki ze Szkoły Hodowli i Użytkowania Koni w Noyant de Touraine we Francji, Aude i Amandie.
Był to wyjątkowo udany i sympatyczny staż, a wiele wzajemnych kontaktów i przyjaźni zawartych z naszymi instruktorkami i dziewczętami ze "szkółki", zapewne doprowadzi do dalszych spotkań we Francji, lub w Nielepicach. Już wczoraj omawialiśmy kolejne plany związane z przyszłorocznym stażem uczniów tej szkoły w naszej Stadninie, a rysują się one naprawdę interesująco!
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl