Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

I etap głosowania w Plebiscycie G. K. "Wielkie Odkrywanie Małopolski" za nami.

08.09.2013
I etap głosowania (poprzez wysyłanie sms-ów) w Plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski, najwyższe spośród 4 Stadnin startujących w konkursie (Iwkowa, Izby, Regietów, Nielepice). Z pewnym napięciem będziemy czekać na zakończenie II etapu, t.j posumowania kuponów zamieszczanych w Gazecie Krakowskiej, które może zweryfikować dotychczasowe wyniki. Już teraz jednak pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy ciepło wspominali pobyt w Stadninie i wsparli nas swoimi głosami, jak również tym, którzy mobilizowali naszych fanów do wzięcia udziału w głosowaniu (Zmarzlinka, p. Dorota). 
Można mieć wiele uwag co do zasad zorganizowania Plebiscytu, lecz nie ulega wątpliwości, że jego "siła promocyjna" jest naprawdę duża. Cieszy nas wysoka pozycja, w szczególności w kategorii "Chata z Klimatem", bowiem właśnie szczególny klimat panujący w nielepickiej Stadninie jest z takim sentymentem podkreślany przez jej bywalców. 
W tym miejscu przypomnimy, że w podobnym Plebiscycie przeprowadzonym w 2010 r. nasza Stadnina zajęła także III miejsce w kategorii "Gospodarstwo Agroturystyczne".

Z dużą przyjemnością informujemy, że pierwszy trening "szkółki" przeprowadzony przez panią Danutę, został bardzo ciepło oceniony zarówno przez uczestniczące w nim dziewczęta, jak i grupę oglądających osób. Można mieć nadzieję, że solidnie przygotujemy konie i jeźdźców do wiosennego cyklu pokazów jeździeckich i zawodów.
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl