Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Jesienny, jednodniowy rajd konny do Doliny Racławki.

01.10.2013
W najbliższą sobotę Iwona (783 667 847) poprowadzi kolejny, jednodniowy rajd konny do Doliny Racławki. Pogodna jesień sprzyja konnym wędrówkom. Piękne, jesienne pejzaże są dodatkową, oprócz przyjemności jazdy konnej, nagrodą dla uczestników krótkich, jednodniowych rajdów. Zatem, do zobaczenia przy kociołku na popasie w uroczej Dolinie!

Także w sobotę i w niedzielę czekają nas atrakcje związane ze startem w zawodach T.R.E.C w Żukowicach Starych, gdzie Gospodarzem będzie Alex Jarmuła. Wystawiamy wyjątkowo liczną ekipę (5 koni), w której oprócz dziewcząt ze "szkółki jeździeckiej", wystartują dwie stażystki z Francji, które już dzisiaj rozpoczynają w Nielepicach 2-tygodniową praktykę jeździecką.
Okazja do rewanżu już za tydzień, bowiem w dniach 12 - 13 października Jesienny Konkurs Konia Turystycznego T.R.E.C. odbędzie się w Nielepicach, w naszej Stadninie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach!

W minioną sobotę i niedzielę konie z naszej Stadniny ponownie zawitały na krakowskie Błonia. Tym razem uzupełniły pokaz koni rasy małopolskiej, organizowany przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, demonstrując pracę w hipoterapii oraz w pierwszych próbach konnych licznie zgromadzonych dzieci.
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl