Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Wakacje w siodle 2013

29.04.2013
Jak co roku, w czasie miesięcy wakacyjnych przywitamy w Stadninie miłośników obozów jeździeckich. I tym razem nie zabraknie licznych atrakcji. Zapewne największą z nich stanowić będzie potężna dawka minimum 2 godzin jazdy konnej dziennie, wspomagana całodziennym rajdem konnym, wycieczkami zaprzęgami konnymi, licznymi zajęciami z zakresu zachowań koni i ich psychiki. Także w tym roku przewidujemy zajęcia z udziałem zootechników, specjalistów z zakresu hodowli koni oraz lekarzy weterynarii, pozwalające na praktyczne i teoretyczne pogłębienie wiedzy o koniach. Nie zabraknie wycieczek do jurajskich jaskiń oraz na basen kąpielowy. Wiele wieczorów poświęcimy na wspólne ogniska, grillowanie oraz degustacje smacznych dań z kociołka. Spróbujemy sami wypiekać chleb oraz rozpoznawać i w praktyce stosować dziko rosnące, smaczne rośliny jadalne. Nie zabraknie też zajęć zręcznościowych i zabaw z końmi, a także możliwości gry w piłkę siatkową i w badminton. Jak co roku, spotkamy się także przy kole garncarskim, obejrzymy dawne, ludowe narzędzia, stroje, instrumenty muzyczne. 
Posiłki z domowej kuchni, sporządzane na bazie ekologicznego ogrodu owocowo-warzywnego oraz własnej kolekcji ziół, wydawane będą 4 razy dziennie. Pomiędzy posiłkami można także korzystać z kanapek oraz napojów zimnych i gorących. 
Stadnina zapewni minimum 2 instruktorów jeździeckich, posiadających stosowne uprawnienia oraz opiekuna-wychowawcę, organizującego zajęcia poza jeździeckie. Stadnina zapewnia także dla wszystkich uczestników obozu polisy ubezpieczeniowe w zakresie NNW. 
Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że od kilku lat nie stosujemy podziału czasu wypoczynku na turnusy, pozwalając na wykupienie dowolnej ilości dni pobytu w dowolnych, uzgodnionych wcześniej terminach. 
Rezerwacji można dokonać e-mailem: stadnina@nielepice.com.pl, telefonicznie (12) 283 87 26, lub osobiście. Chętnych  do skorzystania z naszej oferty prosimy o pobranie ze strony www.nielepice.com.pl "formularza zgłoszenia" oraz nadesłanie go na nasz adres: Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach.  Nielepice 196,  32-064 Rudawa, lub na podany powyżej adres e-mailowy.
Serdecznie zapraszamy!
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl