Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Zmiany w kadrze instruktorskiej Stadniny oraz w zasadach rozliczania jazd.

19.10.2016
Z przyjemnością informujemy, że Stadnina pozyskała do współpracy kolejną, uroczą instruktorkę, Dominikę OREMUS. Pani Dominika będzie do dyspozycji Klientów w powszednie dni tygodnia, na początek we wtorki oraz w piątki. Będzie prowadziła zajęcia na ujeżdżalni oraz w terenie. Zajmie się także powożeniem zaprzęgami konnymi oraz usługami związanymi z hipoterapią.

Informujemy także, że nastąpią pewne zmiany w opłatach za jazdę konną w powszednie dni tygodnia. Opłaty standardowe, podane w "zakładce" Oferta - usługi - nauka jazdy konnej, będą pobierane wyłącznie w przypadkach, gdy z zajęć korzysta minimum 3 osoby, lub gdy czas trwania zajęć wyniesie minimum 4 godziny. W innych przypadkach, opłata za 1 godzinę jazdy zostanie zwiększona o 5,00 zł 

Ceny podane w wymienionej "zakładce" odnoszą się do jazdy konnej. Przygotowanie koni do jazdy, włącznie z siodłaniem, Klienci wykonują samodzielnie, w czasie poprzedzającym umówioną jazdę. W przypadkach, gdy Klienci zlecą instruktorom przygotowanie koni do jazdy, będą za te czynności pobierane opłaty w wysokości 5,00 zł za 1 konia. Z wymienionych opłat będą zwolnione każdorazowo osoby niepełnosprawne oraz dzieci w wieku do 7 lat.

Przypominamy Klientom korzystającym z karnetów "rodzinnych", że rozliczenia z jazd realizowane karnetem, odnoszą się wyłącznie do tych przypadków, gdy w zajęciach bierze udział minimum 2 osoby uprawnione do korzystania z ulgowych opłat (rodziny). W każdym innym przypadku będą obowiązywały ceny standardowe, wyszczególnione w Cenniku Stadniny.
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl