Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Święty Mikołaj odwiedzi Nielepice !!!

11.11.2012

W dniu 09 grudnia święty Mikołaj zaplanował wizytę w Stadninie. Wynajął sanie oraz asystę konną, by nikt nie zakłócił Jego spotkania z grzecznymi dziećmi. Jak zwykle, nie wiadomo kiedy Mikołaj nadjedzie. Dlatego też, czas oczekiwania na tego niezwykłego Gościa umilimy naszym najmłodszym Gościom wieloma atrakcyjnymi zabawami, które zrealizuje zaprzyjaźniona Firma "Famiga". Oprócz atrakcyjnych zabaw na sali (zabawy z Krasnalami i Śnieżynką, zimowy rock'n'roll, ubieranie choinki i wiele, wiele innych), przewidujemy także zaprzyjaźnienie się dzieci z końmi huculskimi oraz oprowadzanie w siodle, także na osiołkach! Dla rodziców proponujemy degustację domowych smakołyków, które można będzie także zakupić na Przedświątecznym Kiermaszu.

Karnet na spotkanie z Mikołajem można zakupić w cenie 40,00 zł za jedno dziecko, kontaktując się z Firmą Famiga  -  joanna.krysiak@famiga.pl lub na terenie Stadniny. Udział rodziców i opiekunów dzieci jest bezpłatny.

Przewidujemy 3 spotkania z Mikołajem, początek spotkań o godz. 10:00, 13:00 oraz 16:00. Zapisów na poszczególne spotkania można dokonać pod w/w adresami, podając wybraną godzinę spotkania.

 

 

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl