Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Wiosna, to czas turystycznych Targów i intensywnej promocji miejsc rekreacji i wypoczynku.

26.03.2012

Już w najbliższy piątek i sobotę (30 - 31 marzec) w salonach "Bunkra Sztuki" przy pl. Szczepańskim odbędą się wiosenne Targi Turystyczne, na które zaproszono także naszą Stadninę. Zaproszenie wystosowało Stowarzyszenie "Korona Północnego Krakowa", z którym Stadnina od kilku lat ściśle współpracuje. Na wspomnianych Targach zaprezentujemy ofertę Stadniny w zakresie rekreacji konnej w pięknych plenerach południowej części Jury krakowsko-częstochowskiej, popularyzacji ludowej kultury, ze szczególnym uwzględnieniem kultury Hucułów oraz ... co ważne w przedświątecznym okresie, kilka osobliwości z kuchni ludowej.

Miło zaznaczyć, że już w dwa tygodnie później, 14 i 15 kwietnia, odbędzie się Giełda Turystyczna w obiektach Uniwersytetu Rolniczego przy ul. 29 Listopada, w której udział Stadniny sponsoruje Urząd Gminy w Zabierzowie. Także w tej, tradycyjnej imprezie promującej gospodarstwa agroturystyczne, postaramy się przedstawić ciekawą ofertę wypoczynku, rekreacji oraz wielu atrakcji związanych z poznawaniem kultury ludowej (w tym kulinarnej). Miło nam będzie promować także liczne atrakcje turystyczne całej gminy Zabierzów, która w ostatnich latach silnie zaakcentowała swoją obecność na mapie turystycznej Małopolski.

W tym miejscu przypominamy raz jeszce o Przedświątecznym Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się w naszej Stadninie w dniu 01 kwietnia 2012 r. Zapewniamy, że i tym razem atrakcji dla dzieci i osób doprosłych nie zabraknie!

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl