Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Kolejne odsłony rajdowych atrakcji związanych z majowym, długim weekendem!

26.03.2012

Długi weekend majowy sprzyja planowaniu nieco dłuższego wypoczynku. Tym razem mamy w ofercie nie tylko 5-dniowy rajd na Pustynię Błędowską, lecz także krótszy, 3 dniowy rajd konny do Doliny Będkowskiej, połączony z niezwykłą atrakcją, w postaci wspinaczki na najpiękniejsze (i najwyższe) fragmenty Jurajskich Skałek! Oczywiście, wspinaczkom, podobnie jak wędrówkom konnym, towarzyszyć będą doświadczeni instruktorzy. Zapowiada się sporo emocji, dobre jedzenie oraz atrakcyjne towarzystwo! Rajd zaplanowano w dniach 01  -  03 maja, a zgłoszenia i zapytania należy kierować pod numer telefonu: 603 745 798 (Kasia), lub na adres e-mailowy Stadniny:  stadnina@nielepice.com.pl

Kolejny rajd w wekend majowy poprowadzi Andrzej, tuż po zakonczeniu 5 dniowej wędrówki. Tym razem, w dniach 04 - 06 maja, planowany jest rajd w nietypowym dla naszej Stadniny kierunku  -  do Czernichowa. Będziemy odkrywać nowe trasy i nowe, miejmy nadzieję atrakcyjne miejsca biwakowania.

Ale to nie koniec rajdowych emocji! Nieco wcześniej, już 15 kwietnia, dla "przetarcia" przed dłuższymi trasami, organizujemy jednodniowy rajd konny do Doliny Racławki, a następnie w dniu 22 kwietnia do Tenczynka, połączony jak zwykle z biwakiem w okolicach pięknych ruin Zamku i znakomitą zupą z kociołka. Także uczestnikom konnej wędrówki do Doliny Racławki proponujemy na biwaku smaczne danie z kociołka. Obydwa mini rajdy poprowadzi Kasia (603 745 798).

 

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl