Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Rozpoczął się sezon kuligów.

05.01.2011

Rozpoczął się sezon kuligów. Mimo, iż zima trwa nieprzerwanie od ponad miesiąca, dopiero ostatnie dni przyniosły wyraźny wzrost zainteresowania tą formą zimowej zabawy. Przypomnijmy więc naszą ofertę:

  • w kuligach organizowanych przez naszą Stadninę może wziąść udział nawet do 50 osób jednorazowo! Dysponujemy wystarczającą liczbą zaprzęgów oraz koni wyszkolonych do tego rodzaju pracy.
  • w przerwach kuligów, na życzenie naszych Gości, organizujemy ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek
  • po zakończeniu kuligu możliwe jest biesiadowanie w sali kominkowej, przy znakomitym, domowym jedzeniu. W tym okresie króluje bigos, placki ziemniaczane z gulaszem, zupy pasterskie i gulaszowe z kociołka oraz dania grillowe. Są także do wyboru domowe pierogi z różnym nadzieniem, czerwony, kiszony barszcz ze znakomitymi krokietami, lub z uszkami oraz na deser obfity kawał szarlotki z bitą śmietaną.
  • dla grup rodzinnych proponujemy spotkania z animatorami, zajmującymi najmłodszych sztuką lepienia figur i ozdób z gliny oraz układania bukietów i wykonywania stroików z suchych, naturalnych roślin.
  • dla osób dorosłych możliwe jest organizowanie wieczorów z muzyką
  • w przypadku organizowania kuligów w godzinach wieczornych, zapewniamy pochodnie

Ceny za zorganizowanie kuligu są zróżnicowane, w zależności od zakresu naszej usługi oraz czasu trwania imprezy. Dla młodzieży szkolnej stosujemy obniżki cen o 10 - 15 %, dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat obniżka ceny wynosi 50 %, natomiast dzieci w wieku do 3 lat są całkowicie zwolnione z opłat. Zorganizowane grupy szkolne korzystają ze stałej ulgi w wysokości 20 % od ceny podstawowej.

Zgłoszenia na kuligi prosimy dokonywać drogą e-mailową (łatwiej jest uzgadniać szczegóły) na adres stadnina@nielepice.com.pl lub telefonicznie, na jeden z podanych numerów: (12) 283 87 26, 661 235 965, 508 666 757, 502 492 440. W zgłoszeniach prosimy podawać: termin, liczbę osób, grupę wiekową (np. dorośli, młodzież szkolna itp) oraz oczekiwany zakres usługi. Kalkulację cenową prześlemy niezwłocznie, w dniu otrzymania zlecenia.

 

 

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl