Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Wakacje tuż za progiem. To już tylko kilka chwil!

24.06.2010

Odeszły smutne, deszczowe dni. Tuż tuż przed nami są wakacje. Za chwilę przybędą kolejne grupy spragnionych wakacyjnej przygody z końmi młodych gości. Mamy nadzieję, że że i w tym roku dopiszą humory, uda się pogoda a dodatkowych wrażeń przysporzą przygotowania oraz właściwa impreza pod nazwą "Ścieżka huculska" w Nielepicach.

Do dyspozycji naszych młodych gości oddajemy 35 miejsc noclegowych, ok. 20 koni oraz bogaty program jeździecki, jak i relaksowy. Podobnie, jak w ubiegłym roku, przez cały okres wakacji towarzyszyć nam będą dziewczęta ze "szkółki" jeździeckiej, które oprócz wakacyjnego wypoczynku, będą przygotowywały konie do zawodów oraz pomagały w prowadzeniu zajęć z obozowiczami.

Zaszło sporo zmian w naszym stadzie koni. Podobnie, jak w roku ubiegłym, sporo koni zostało sprzedanych, co świadczy o dobrej opinii klientów o ich urodzie i umiejętnościach. Zmieniły właściciela: Hera, Lawenda, Naboo, Płochacz, Winyl, Wisz-Tabun, Wezyr, a nawet malutka ośliczka nazwana "Herminą". Sporo młodych koni zostanie także wprowadzonych do użytkowania, a kilka kolejnych dopiero zacznie swoją przygodę z siodłem.

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl