Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Kończy się lato, kończą się wakacje.

28.08.2009

Już za chwilę umilknie gwar w Stadninie. Zdziwione konie będą nadaremnie oczekiwały odwiedzin swych małych przyjaciół. Wolny czas poświęcą na całkowite leniuchowanie. Ale nie na długo. Niebawem wyruszy kolejny rajd konny, o czym piszemy oddzielnie, rozpoczniemy intensywne szkolenie koni w zaprzęgach, ruszą zajęcia "szkółki jeździeckiej". Czeka nas przecież jeszcze "Hubertus", pokazy konne i zawody.

Z pól zniknęły niemal wszystkie zboża. Nastał sezon dożynkowych zabaw i uroczystości. Poranki są zasnute mgłą, spoza której ledwie widać pasące sie konie. Piękna pora na fotografowanie wsi i przyrody. Piękna pora na organizowanie dłuższych spacerów konnych. Z myślą o takich właśnie, rodzinnych wędrówkach konnych, Stadnina zaproponowała w tym sezonie jesiennym istotne obniżki cen dla tych rodziców, którzy wspólnie ze swymi pociechami skorzystają z konnych wycieczek terenowych. Upusty cenowe wyniosą 20 % od ceny podstawowej, uwzględniając także karnety! Pamiętajmy jednak, że dotyczą one wyłącznie wspólnych, rodzinnych przejazdów.

Kolejny rajd konny (5 dniowy) wyruszy na jurajskie trasy już 9 września. Zgłoszenia, jak zwykle prosimy przekazywać telefonicznie (0502 492 440), lub pocztą e-mailową (amikolajewicz@gmail.com) na adres Andrzeja, który poprowadzi rajd. Tym razem, przewidujemy nieco więcej atrakcji kulinarnych dla rajdowiczów. Zapraszamy!

I jeszcze jedna, jakże ważna atrakcja, jaka czeka nas tej jesieni! Stadnina niebawem odda do użytku kilka pokoi na "pięterku", wśród których będą także tak oczekiwane 2 i 3 osobowe. Powinno to zachęcić do rodzinnych, weekendowych odwiedzin oraz szerszego korzystania z rozbudowywanej oferty gastronomicznej, a także ze wspólnych wycieczek zaprzęgami konnymi po okolicy.

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl