Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Uzupełnienia do wiadomości o Jarmarku w Ojcowie

20.04.2009

W uzupełnieniu wcześniejszej wiadomości o Jarmarku w Ojcowie, podajemy skrót programu imprezy:

Sobota (25 kwietnia).  Od godz. 10:00 będą dostępne zarówno bryczki do przewozu Gości po okolicy, jak również konie w siodle, do oprowadzania najmłodszych. Właściwe otwarcie Jarmarku nastąpi o godz 17:00. Zaraz po tym nastąpi koncert muzyki huculskiej pp J. i P. Kłapytów oraz pokaz slajdów z Huculszczyzny. O godz 20:00 kolacja i wieczór taneczny z DJ-em.

niedziela (26 kwietnia). Również od rana będą dostępne bryczki oraz osiodłane konie do dyspozycji Gości. O godz. 13:30 dziewczyny ze "szkółki jeździeckiej" Stadniny zaprezentują kadryl konny a chwilę później Sun zaprezentuje swój program z "pocztą węgierską" oraz umiejętnościa posługiwania się batem pasterskim. O godz. 15:00 zostanie powtórzony koncert muzyki huculskiej, a o godz 17:00 zagra kapela krakowska "Suliko" pod kierownictwem p. M. Nęcki. Przez cały czas imprezy będzie prezentowała swą sztukę układania bukietów p. A. Bartosiewicz. Zobaczymy też pokaz warsztatu garncarza i kowala. Będą także atrakcje kulinarne i sportowe.

Dla stałych bywalców Stadniny w Nielepicach, którzy gorzej się orientują w topografii Ojcowa podajemy, że restauracja "Złota Góra" wraz z przyległym terenem, na którym odbędą się pokazy, znajduje się w Ojcowie od strony Sąspowa i Jerzmanowic. Dla osób jadących z kierunku Pieskowej Skały informacja, że na dole, w Ojcowie, należy kierować się w prawo na Sąspów i Jerzmanowice.

Do zobaczenia w Ojcowie!

 

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl