Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Definitywna zmiana terenu ujeżdżalni.

02.11.2008

Uprzejmie informujemy Pt. Klientów, że nastąpiła definitywna zmiana terenów ujeżdżalni w naszej Stadninie. Aktualnie zajęcia będą prowadzone wyłącznie na ujeżdżalni położonej przy łąkach Stadniny. Niebawem (już w przyszły weekend) zostanie uruchomiona "mała ujeżdżalnia (do oprowadzania dzieci) tuż przy "białym domku", a następnie "górna" ujeżdżalnia, na terenie zajmowanym aktualnie przez grupę ogierków. Również siodlarnia została przeniesiona do pomieszczeń wozowni. Całkowicie zostanie uruchomiona w nadchodzącym tygodniu. W związku z powyższym, prosimy o parkowanie samochodów na wewnętrznym parkingu Stadniny, lub bezpośrednio przy wskazanej ujeżdżalni. Nie jest jednak zabronione parkowanie samochodów przy drodze wewnętrznej do Stadniny, która ma charakter drogi publicznej, z zastrzeżeniem, by zaparkowane samochody nie przeszkadzały innym użytkownikom drogi.

Informujemy także, że do prowadzenia zajęć z Klientami i Gośćmi Stadniny wpoważnieni są wyłącznie:

  • Firek Natalia                      tel. 0692 769 320
  • Guca Karolina                    tel. 0697 492 423
  • Mikołajewicz Andrzej          tel. 0502 492 440
  • Olczak Katarzyna               tel. 0603 745 798

Wymienione powyżej osoby posiadają stosowne uprawnienia do prowadzenia zajęć na ujeżdżalni oraz w terenie, jak również posiadają pełne zabezpieczenie ubezpieczeniowe. Od przyszłego tygodnia zostanie także wprowadzony obowiązek posiadania przez dyżurnych instruktorów pomarańczowych trykotów z nadrukiem Stadniny.

Prosimy także Pt Klientów o pamiętanie, że karnety posiadają ważność tylko przez okres 2 miesięcy. Dlatego prosimy o okazywanie instruktorom blankietu karnetu z odnotowaną datą sprzedaży. Luźne karteczki poświadczające ilość wyjeżdżonych godzin nie będą przyjmowane!

 

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl