Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Przypomnienia!

11.08.2008

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 17 sierpnia, Stadnina zaprezentuje się na Gminnych Dożynkach w Aleksandrowicach. Oprócz udziału zabytkowego zaprzęgu konnego oraz huculskich jeźdźców, Stadnina zaznaczy swój udział w imprezie ofiarowując na rzecz Gminy rocznego ogierka Ozz (Nadia, Fant), który zostanie wystawiony na licytację, a dochód uzyskany ze sprzedaży zasili środki przeznaczone na cele charytatywne. Ufamy, że licytacja będzie gorąca, a uroczy Ozz znajdzie dobrego i troskliwego nabywcę.

Wszystkim naszym fanom i sympatykom przypominamy, że istnieje szansa wyjątkowej promocji nielepickiej Stadniny, poprzez udział w konkursie pod nazwą "Wielkie Odkrywanie Małopolski", w którym Stadnina została zakwalifikowana do II etapu w kategorii "atrakcja turystyczna". Dla chcących oddać swój głos na Stadninę podajemy adres: http://malopolska.naszemiasto.pl/inne/specjalna_artykul/649062.html, lub www.zabierzow.org.pl gdzie można w dziale "aktualności" uzyskać więcej informacji na ten temat.

Zbliża się najbardziej atrakcyjna pora roku dla organizowania rajdów konnych wielodniowych. Przypominamy zatem, że głównym organizatorem rajdów w Stadninie (i znakomitym znawcą tras) jest Andrzej (tel. 0502 492 440). Do końca sierpnia będziemy także co tydzień organizować piątkowe rajdy 5 - 6 godzinne, które już od września zostaną przeniesione na dni weekendowe. Dla jeźdźców odwiedzających Szlak Transjurajski informacja, że Stadnina organizuje popasy dla grup nawet 10-osobowych. Nasza Stadnina otwiera Szlak i posiada afiliację w PTTK. Oprócz noclegów, stanowisk dla koni oraz atrakcyjnej kuchni, oferujemy wiele wieczornych atrakcji przy ognisku lub przy kominku.

Ostatnie przypomnienie dla spóźnialskich! To ostatni miesiąc wakacji. Jest jeszcze szansa przyjazdu na obóz konny do naszej Stadniny. Oferujemy wiele atrakcji oraz sporą dawkę jazdy konnej!

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl