Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Najbliższe imprezy wewnętrzne i "gościnne" Stadniny.

27.05.2008

W minioną sobotę 4 konie naszej Stadniny stanowiły wielką atrakcję Dnia Dziecka obchodzonego w Przedszkolu w Tenczynku. Zarówno jady wierzchem, jak i przejażdżki nową "maratonką" stanowiły jedną z głównych atrakcji pięknie zorganizowanej imprezy. To jeden z wielu kontaktów Stadniny z Przedszolem w ostatnich latach i jak zawsze, .. niezmiernie sympatyczny.

Stadnina została zaproszona do udziału w "Dniach Pstrąga", imprezie organizowanej przez władze sołeckie Dubia oraz Gospodarstwo Rybackie specjalizujące się w hodowli tej pięknej i smacznej ryby, p. R. Kobylarczyka. Tak więc 08 czerwca będą pyszne pstągi podawane na wiele sposobów, będą jazdy konne, będzie muzyka i ogólna, dobra zabawa. Zapraszamy!

18 czerwca Stadnina będzie gospodarzem przyjęcia wydanego na cześć zagranicznych gości przez jedną z poważnych, krakowskich Firm. Będą konne przejażdżki, występ węgierskiego czikosa - Suna, będzie krakowska kapela, a stoły z trudem pomieszczą wszystkie smakołyki.

29 czerwca kolejny wyjazd konnej ekipy z Nielepic, tym razem do Nowej Huty, na zaproszenie Domu Kultury. Konie coraz częściej przyciągają uwagę dzieci i z czasem staja się ich ulubionymi zwierzętami. W ostatnim czasie, wielu naszych "klientów" to 4 - 5 letnie dzieciaki, które po pierwszych spacerach konnych w asyście osób oprpwadzających ... pobierą już samodzielnie pierwsze lecje konnej jazdy!

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl