Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Wakacje w pełni.

12.07.2007

Na dobre rozkręcił się sezon wakacyjny. Kapryśna pogoda, która co chwilę raczy nas większym lub mniejszym deszczem, nie jest w stanie zakłócić dobrych humorów uczestników obozu jeździeckiego. Na zmianę dzieciaki jeżdżą konno, zaprzęgami, lepią w glinie wymarzone figurki, rysują. Dzisiaj była wycieczka na zalew "Skowronek" k/Alwerni. Co prawda, pogoda nie pozwalała na kąpiel, lecz sporty wodne odchodziły pełną parą. Osobliwą atrakcją obozu stały się ceremonie sprowadzania i odprowadzania koni na pastwiska. Jazda tutaj odbywa sie bez siodeł oraz bez ogłowi!

Jutro pożegnalny rajd całodniowy do Rudna, dla tych, którzy juz od nas wyjeżdżają. Prowadzi Mistrz rajdowy - Andrzej. Reszta "obozowiczów" będzie towarzyszyła szóstce wybrańców zaprzęgami konnymi. I tak, jednych żegnamy, innych witamy. Tak będzie już do końca wakacji.

Dla zainteresowanych obozami konnymi informacja, że można jeszcze zgłaszać swoje uczestnictwo telefonicznie (012) 283 87 26, lub e-mailem : stadnina@nielepice.com.pl  Cena za 1 dzień pobytu na obozie wynosi 90,00 zł.

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl