Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Minął już rok od ukazania się nowej strony www. naszej stadniny.

26.05.2007

Minął rok od daty 24 maja 2006 r, kiedy to ukazała się nowa wersja strony www. naszej stadniny, opracowana przez Inventor Multimedia SC. Miło jest przypomnieć, że "oglądalność" naszej strony na początku jej funkcjonowania wynosiła ok. kilkadziesiąt odwiedzin dziennie, dzisiaj natomiast osiąga wartości na poziomie ponad 240 odwiedzin na dzień. Przez miniony rok odwiedziło nad ponad 57 000 osób, co z pewnością zaświadcza o aktualności podawanych informacji oraz dobrym odbiorze wizerunku stadniny wśród naszych Gości.

Dużą rolę w usprawnianiu pracy stadniny odgrywa "Forum", gdzie zarejestrowało się już 110 osób, które wymieniły ponad 970 informacji i opinii. Niezależnie od tego, czy zgłaszane opinie są miłe, czy też krytyczne, są czytane z dużą uwagą. Następują także szybkie reakcje na zgłaszane usterki w pracy stadniny. "Forum" prowokuje czasami do zgłaszania wciąż nowych pomysłów i opinii. Dlatego też ogłaszamy, że jubileuszową, 1000 wypowiedź na jego łamach uhonorujemy specjalną nagrodą. która chwlowo ... pozostanie niespodzianką. Z pewnością będzie nam wszystkim wygodniej poruszać się w takim gąszczu informacji, jesli członkowie "forum" nieco uporządkują swoje kolejne "posty", zamieszczając je we właściwych tytułach.

Oddzielne poziękowanie z okazji naszego skromnego jubileuszu należne jest firmie Inventor Multimedia SC. Wysoka jakość i funkcjonalność narzędzia, jakim jest nasza strona internetowa jest wyłączną zasługą tej Firmy. Jej doświadczenie w budowaniu stron internetowych obsługujących środowiska jeździeckie oraz hodowców koni, znalazło swój wyraz w oddanym zaledwie kilka dni temu nowym portalu internetowym www.koniehuculskie.pl, który jest jednocześnie oficjalną stroną www. Związku Hodowców Konia Huculskiego.

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl