Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Dobiegają końca wakacje.

28.08.2006

Ostatni, IV turnus wakacyjny dobiega końca. Nadal jest miło, wesoło i gwarno, lecz ... czuć już oddech zbliżającej się szkoły. Trwa wymiana zapewnień, że znów spotkamy się za rok, a może już w czasie zimowych ferii. Napływają serdeczne życzenia dla Marysi, Menaszki, Alutka i Teresy. Trwa "licytacja", który z koni zaskarbił sobie najwięcej sympatii. To miłe i zasłużone dla instruktórów i koni wyrazy sympatii i uznania. Zatem, ... do zobaczenia!

Coraz częściej pojawiają się zapytania dotyczące organizacji jesiennych rajdów konnych oraz imprez organizowanych w stadninie dla młodzieży szkolnej. Przypominamy zatem, że trasy rajdów konnych organizowanych przez naszą stdninę, prowadzą głównie przez malownicze tereny Jury, chociaż możliwe są także rajdy w Beskidach, Bieszczadach, a nawet na pięknym Roztoczu. Aby zrealizować rajd, potrzebne jest zgłoszenie minimum 5 osób z wyprzedzeniem 3 - 4 tygodni. Trasy rajdów mogą liczyc od 1 do nawet 12 dni!

Również na rozpoczynającą naukę młodzież szkolną (oraz oczywiście przedszkolaków) czekają jesienne atrakcje. Organizujemy imprezy dla dzieci i młodzieży, obejmujące wycieczki zaprzęgami konnymi, jazdę w siodle, ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek oraz wiele miłych zabaw na świeżym powietrzu. Możliwe jest także połączenie relaksu i wypoczynku z programem edukacyjnym, poprzez organizowanie zajęć terenowych z przyrody, geografii, etnografii oraz kultury ludowej. Zpraszamy!

Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl