Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Znamy już datę "Hubertusa" w Nielepicach.

27.10.2015
Bardzo późno w bieżącym roku odbędzie się Gonitwa za lisem, popularny "Hubertus". Ta zabawa, tradycyjnie kończąca letni i jesienny sezon jeździecki w Stadninie, odbędzie się dopiero w dniu 21 listopada (sobota). Przyczyn tego stanu rzeczy było kilka, lecz ważne w tej chwili jest to, ... że "Hubertus" w Nielepicach jednak, zgodnie z wieloletnią tradycją, będzie.
Już dziś serdecznie zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w tej barwnej zabawie. Na zwycięzcę Gonitwy czekać będzie lisia kita, a wszyscy jej uczestnicy otrzymają pamiątkowe floots, smaczny jak zwykle posiłek oraz wielką porcję wrażeń.
Przypominamy, że w roku ubiegłym zwycięzcą Gonitwy została Agnieszka CYWICKA, dosiadająca własnej klaczy "Nordica" i Ona właśnie będzie w tym roku umykającą sforze jeźdźców lisicą.
Masterem Gonitwy zostanie Agnieszka MITERA, Kontrmasterem Natalia SOBOCKA.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zabawie prosimy o kontakt telefoniczny, lub e-mailowy z Masterem (tel. 697 126 755 agnieszkamitera@gmail.com), lub Kontrnasterem (698 533 876 nataliasobocka@gmail.com) w celu zapoznania się z warunkami startu oraz dokonania rezerwacji koni i ewentualnych noclegów.

Jak wspomniano w poprzednim komunikacie (Zmiany w kadrze instruktorskiej Stadniny), pozyskano do współpracy dwie nowe instruktorki. Jedną z nich, panią Natalię SOBOCKĄ, pragniemy zaprezentować  naszym Klientom i fanom już w najbliższy weekend (31 październik/01 listopad). Zapraszamy!

Aktualnie realizujemy prace związane z utwardzeniem terenu wokół wiaty i koniowiązach  przy "górnej" ujeżdżalni. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia z siodłaniem koni do jazd. Siodłanie będzie możliwe na dole, przy "starej", trawiastej ujeżdżalni.


Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl