Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Powiew Nowego ...

13.02.2016
Mija kolejny rok, w którym zima zlekceważyła nasze zamiary i nadzieje. Cóż, przyroda uczy nas zawsze pokory. Próbujemy i tym razem zaakceptować Jej wyroki

Zawsze, gdy pojawiają się w Stadninie nowi instruktorzy i współpracownicy, pojawia się nowa nadzieja na dodatkowe pomysły, atrakcje, zdarzenia. Podobnie jest i teraz. 

Pojawienie się pani Natalii Sobockiej (698 533 876) otworzyło możliwości przedłożenia oferty związanej z układaniem (zajeżdżaniem) młodych koni (włącznie z pracą w zaprzęgach), jak również poprawianiem koni trudnych. Pani Natalia z całą pewnością podniesie na wyższy poziom pracę szkoleniową ze "szkółką jeździecką", a także będzie kontynuowała współpracę ze studentami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, pragnącymi poprawić swe umiejętności jeździeckie.

Pani Danuta Grabczan (696 941 559) zaoferowała nam zarówno obsługę weekendowych spotkań z końmi, jak i zupełnie niespodziewane, dodatkowe atrakcje. Do nich należy możliwość zorganizowania spotkań z jogą, zarówno przygotowujących psychicznie i fizycznie do spotkań z koniem, jak i ... możliwości rehabilitacji z pomocą jogi, dla osób dotkniętych kontuzjami po bolesnych upadkach z koni.
Zajęcia rozpoczniemy już z końcem lutego!!!
Zbliża się wiosna, czas pojawienia się pierwszych ziół i ogrodowych oraz dzikich roślin jadalnych. Pani Danuta jest zwolenniczką kuchni wegańskiej i pragnie nam też przybliżyć jej zalety i osobliwości. O pierwszym spotkaniu z całą pewnością poinformujemy.

Kolejną osobą oferującą nam swą współpracę, jest pani Paulina Nikiel, Niestety, bolesna kontuzja odniesiona podczas jazdy konnej, oddaliła nieco Jej pojawienie się w Stadninie. Z całą pewnością jednak, już w miesiącu marcu nastąpi reaktywacja pani Pauliny i pierwsze spotkania z Klientami. Dodatkową specjalnością pani Pauliny są zajęcia z hipoterapii. Sądzić należy, że współpraca w tym zakresie z panią Danutą, przyniesie obiecujące rezultaty.

Ostatnią osobą, którą pragniemy rekomendować, jest pani Beata Uznańska, przyszła kandydatka na instruktorkę jazdy konnej. Do czasu uzyskania niezbędnych certyfikatów uprawniających do tej pracy, pani Beata pomoże nam postawić na właściwy poziom naszą ofertę "hotelową" oraz ogarnąć wygląd i właściwe funkcje wszystkich pomieszczeń w "Białym Domku".  Pierwsze efekty już za tydzień !!!


Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl