Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
Strona głownaKontakt

STADNINA KONI HUCULSKICH W NIELEPICACH

Forum

Porady, opinie, dyskusje - to wszystko znajdziesz na naszym forum

Nasza stadnina

Stadnina koni huculskich powstała w 1993 roku.

Przyjaciele

Wiadomo¶ci

Skończyły się wakacje, kończą się skwarne dni.

02.09.2015
Mija już kilka dni od chwili, gdy wyjechali od nas ostatni uczestnicy letnich obozów jeździeckich. Trudno jest znów przyzwyczaić się do tej ciszy, jaka zapanowała w Stadninie. Ale to tylko chwila. Już za kilka dni będziemy gościć kolejnych uczniów z Francji na 3-tygodniowym stażu, a także grupy przedszkolaków spragnionych kontaktu z naszymi zwierzętami oraz zabawami na świeżym powietrzu. Już myślimy o cyklu jesiennych pokazów tradycyjnego pieczenia chleba, spotkaniach przy ogniskach z zapomnianymi "babkami" z ziemniaków. 
Dziewczęta ze "szkółki" zadeklarowały pomoc w malowaniu nowych przeszkód oraz uczestniczenie w budowie kilku ciekawych przeszkód do konkursu TREC przy ujeżdżalni. Będzie wesoło i ciekawie!

Dziękujemy serdecznie wszystkim, dzięki którym letnie wakacje były tak sympatycznie odbierane przez naszych małych Gości oraz, co ważne, tak bezpiecznie zrealizowane. Zachowamy w miłej pamięci instruktorki prowadzące codzienne zajęcia (Agnieszkę, Sylwię, kolejną Agnieszkę oraz wspomagającą Anastazję), wychowawczynie dbające o urozmaicenie wolnego czasu (nie było go zbyt wiele), Monikę i Kasię, panie dbające o nasze podniebienia (Patrycję,Wiktorię oraz oczywiście Panią Basię). Serdecznie dziękujemy!
Stadnina Koni Huculskich, Nielepice 196, 32-064 Rudawa, tel. (0-12) 283 87 26, stadnina@nielepice.com.pl